Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Наталія ДУНЯШЕНКО

15 коментарів:

  1. kostyria.svitlana@gmail.com09 січня, 2023

    Супер! Ваші роботи - це неймовірно стильне, цікаве, корисне.У такий спосіб здобувачі освіти опановують, систематизують отримані знання.

    ВідповістиВидалити
  2. Тіхоненко Світлана09 січня, 2023

    Велике спасибі авторці статті за цікаві та корисні методичні матеріали! Прийоми та форми роботи, які пропонує пані Наталія, допоможуть вчителю-словеснику при організації дистанційного навчання

    ВідповістиВидалити
  3. Вікторія Цьома09 січня, 2023

    Дякую Наталії Василівні за змістовний і цікавий матеріал.Саме такі вдало підібрані завдання творчого характеру надихають учнів і викликають захоплення,

    ВідповістиВидалити
  4. Катерина Мироненко09 січня, 2023

    Дякую, пані Наталіє за матеріал. Яскраво, видовищно, захопливо та корисно. Бажаю успіху

    ВідповістиВидалити
  5. Дякую за аналіз сучасних інноваційних освітніх технологій. Цікаво та корисно. Бажаю успіху та натхнення!

    ВідповістиВидалити
  6. Надзвичайно цікава та важлива інформація.Дакую, пані Наталіє. Бажаю творчих успіхів.

    ВідповістиВидалити
  7. Наталіє Василівно, дякую за завжди цікавий та корисний матеріал. Сучасні діти розвиваються в прискореному темпі, їх постійно треба дивувати та зацікавлювати новинками. Тому запропоновані Вами на уроці прийоми та форми роботи відповідають їх запитам і в подальшому в них є шанс стати
    технологічними новаторами)
    Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  8. Досвід креативної,творчої та ерудованої колеги надихає на звершення та самоудосконалення! Успіхів Вам,Наталіє Василівно, та здоров'я!

    ВідповістиВидалити
  9. Дуже актуальна і цікава стаття. Дякую, що ділетеся своїм досвідом!

    ВідповістиВидалити
  10. А. Енштейн сказав: "Уміє вчити той, хто вчить цікаво". Ці слова про Вас, Наталіє Василівно! Завжди із задоволенням читаю Ваші статті, які захоплюють, надихають, стимулюють до творчості. Звичайно, вибір інноваційних технологій та методів вимагає як від педагога, так і від учня більш ретельної підготовки до уроку, але результат не забариться. Я також використовую кросенси. Цей метод розвиває у дітей нестандартне мислення, логіку, креативність... А головне - зацікавлює та захоплює, додає віри у власні сили. Дякую Вам за статтю, за досвід. Бажаю сил, натхнення та міцного здоров'я!

    ВідповістиВидалити
  11. Оксана Стародубцова17 січня, 2023

    Авторка статті розкриває питання про зацікавленість учнів на уроках словесності яскравою наочністю, яку створюють самі ж учні. Такі сучасні методи наочності, як інфографіка, кросенс, лепбук допомагають учителю формувати ключові компетентності здобувачів освіти. Сучасний учень знаходиться на перетині книжкової та комп’ютерної культур, і це не може не враховувати вчитель Нової української школи. Дякую за практичну спрямованість змісту статті!

    ВідповістиВидалити
  12. Дякуємо за цікавий виклад інноваційних технологій. Бажаю автору статті наснаги, творчості, енергії!

    ВідповістиВидалити
  13. Дякую авторці статті за методичні родзинки щодо розширення можливостей уроків літератури у поєднанні традиційного та дистанційного навчання! Разом до Перемоги:)

    ВідповістиВидалити
  14. Інна Цвєтанович22 січня, 2023

    Дуже цікава стаття. Учні мають бути щасливі мати такого креативного вчителя. Натхнення Вам!

    ВідповістиВидалити