Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Оксана КРАМАРЕНКО

29 коментарів:

  1. Цікаво та змістовно. Погоджуюся з автором статті, що запровадження сертифікації є поступовою заміною традиційної атестації на сучасну форму перевірки компетентності педагога. Корисно для вчителів, які планують взяти участь у сертифікації наступного року.

    ВідповістиВидалити
  2. Анна Алєксєєва ліцей "Лінгвістичний"09 січня, 2023

    Дуже змістовна стаття. На сьогоднішній день дуже актуальна тематика. Адже сертифікація надасть нового подиху для атестації педагогів.

    ВідповістиВидалити
  3. Пані Оксано, достойна стаття та кропітка робота щодо сертифікації педагогів міста. Сертифікація вже кілька років поспіль являється однією з найактуальніших і затребуваних тем. Вельми корисно для учасників сертифікації наступного року, і не тільки.

    ВідповістиВидалити
  4. Ірина Лихошерстова, КЗ "Класична гімназія"09 січня, 2023

    Стаття лаконічно та чітко окреслює переваги та особливості проведення сертифікації. П. Оксана сама є безпосереднім учасником даного процесу, допомогу Центру професійного розвитку педагогів важко переоцінити. Позитивним є те, що держава стимулює сертифікованих педагогів надбавками. Для мене в сертифікації було корисним те, що чітко визначені вимоги та критерії оцінювання вчительської діяльності; що знаєш, що тебе чекає на наступному етапі, а ще, напевне, те, що експерти- незнайомі тобі люди, які оцінюють тебе теперішню, не порівнюючи з минулим чи якимись стереотипами. Сертифікація однозначно додає впевненості в своїй діяльності, але і все таки є певним психологічним випробуванням.

    ВідповістиВидалити
  5. Згодна з автором статті, що сертифікація дає можливість вчителю продемонструвати свої професійні компетентності. Це піднімає його самооцінку, дає наснагу. Але я вважаю, що для сертифікації вчителів 5-6 класів важливо забезпечення необхідними технічними засобами

    ВідповістиВидалити
  6. Чудова стаття. Гарно розкрито шляхи успішного проходження сертифікації. Особисто мені такі настанови допомогли успішно пройти сертифікацію. Саме на сертифікації я зуміла побачити власні плюси та мінуси моєї роботи. Якщо хтось має сумніви чи проходити це випробовування, відкиньте їх. Дякую автору за те, що дає впевненість в роботі вчителя.Стаття є корисною для учасників сертифікації.

    ВідповістиВидалити
  7. Сертифікація не тільки оцінює професійні компетентності педагога, а ще є чинником підвищення якості освіти. Вона реалізовує можливість незалежного тестування, самооцінювання та глибокого вивчення практичного досвіду роботи. У статті дуже добре розкрито можливості та перспективи для особистого зростання вчителя. Дякую за чудову статттю.

    ВідповістиВидалити
  8. Дякую, пані Оксано, за опис алгоритму сертифікації і мотивацію до подальшого розвитку.

    ВідповістиВидалити
  9. У статті зроблена ґрунтовна аналітика проведення сертифікації у нашому місті, алгоритм її проходження. Це допоможе вчителям з високим рівнем професійної компетентності наважитись на проходження цієї процедури у 2023 році. Дякую за чудову статтю та методичну допомогу в успішному проходенні сертифікації цього року.

    ВідповістиВидалити
  10. Пані Оксано, ваша стаття є наразі дуже актуальною і корисною для педагогічної громадськості. Знаю, що чимало вчителів з певною пересторогою ставляться до сертифікації, тож надана вами аналітична інформація допоможе сприймати процедуру сертифікації як можливість підвищити власний рівень професійної компетентності. Щиро вдячна вам за фахову роботу.

    ВідповістиВидалити
  11. Змістовна та актуальна стаття. Дійсно, сертифікація спрямована на формування "агентів змін", якими насамперед стали вчителі початкових класів. Вона мотивує підкорювати нові професійні вершини. Цікавим та важливим є дослідження стану впровадження процедури сертифікації в м. Кропивницькому. Дякую за корисну статтю, за методичну підтримку при проходженні сертифікації.

    ВідповістиВидалити
  12. У статта описаний чіткий алгоритм проходження сертифікації вчителів. Ця стаття допоможе колегам визначитися: сертифікація чи атестація?
    Дійсно, мета сертифікації - виявити й заохотити педагогічних працівників.
    Заохочення - це не лише фінансова частина, а й можливість довести собі, що ти на правильному шляху, сміливо крокуєш у ногу з часом, відчути на собі і донести іншим, що вчителі важливі.
    Я отримала цікавий, багатограний досвід, а на всіх етапах сертифікації відчувала постійну підтримку з боку адмістрації, методичного центру, колег, рідних, учнів.
    Пані Оксано, дякую. А всім чвителям бажаю зробити правильний вибір.

    ВідповістиВидалити
  13. Оксана Бабич,НВО 3210 січня, 2023

    Сертифікація довела свою ефективність у системі зовнішнього забезпечення якості освіти та отримує схвальні відгуки. Державі потрібні “агенти змін”, які розвиватимуть горизонтальні зв’язки та популяризуватимуть інноваційні педагогічні ідеї задля успіху українських учнів. Дякую, Оксано Олексіївно, за чудову статтю, чіткий виклад кожного етапу сертифікації. А всім колегам бажаю не боятися сертифікації,а спробувати свої сили, повірити в себе.

    ВідповістиВидалити
  14. Лариса Назаренко, КЗЛ "Вікторія-П" КМР
    У своїй статті Оксана Олексіївна дуже ґрунтовно описала виклики сьогодення, які стоять перед освітянською громадою, Якісна освіта - беззаперечний пріоритет розвитку усіх країн світу. Сертифікація надає нові можливості підвищення фахового рівня педагога, дає змогу всебічно оцінювати професійні компетентності вчителя. Процедура сертифікації є глибокою, цілісною та важливою, а шлях до сертифіката вимагає від учителя максимальної реалізації його професійного потенціалу. Головне - працювати над собою і не боятися. Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  15. Тетяна Хмура11 січня, 2023

    Згодна з автором статті, що сертифікація дає можливість вчителю продемонструвати свої професійні компетентності. Це піднімає його самооцінку, дає наснагу. Але я вважаю, що для сертифікації вчителів 5-6 класів важливо забезпечення необхідними технічними засобами.

    ВідповістиВидалити
  16. Світлана Шабанова12 січня, 2023

    Стаття дуже актуальна на сучасному етапі педагогічного життя. Чітко освітлено сутність сертифікації, етапи її проходження та можливості, особливо для тих, педагогічних працівників, які планують проходити сертифікацію. Сертифікація надає багато можливостей: оцінити свій фаховий рівень, зрозуміти свої можливості, це шлях до професійного зростання, самореалізація, мотивація підкорювати нові педагогічні вершини, а також - нові друзі. Дякую, Оксано Олексіївно, за Вашу працю, високий професіоналізм!

    ВідповістиВидалити
  17. Олена Єрьоменко12 січня, 2023

    Дуже актуальна, чітко структурована, зрозуміла стаття, яка стане у нагоді всім вчителям і початкової школи, і математикам чи українським філологам під час підготовки до сертифікації. Згодна з думкою Оксани Олексіївни, що сертифікація- це і маркер рівня професійної підготовки вчителя, і генератор змін в освіті. Дякую за чудові матеріали.

    ВідповістиВидалити
  18. Наталія Костиря12 січня, 2023

    Дякую за чіткий виклад алгоритму сертифікації. Ваша стаття буде актуальною для всіх, хто планує проходити сертифікацію в подальшому.

    ВідповістиВидалити
  19. Інна Базеко12 січня, 2023

    Дуже актуальна та зрозуміла стаття. Описано усі етапи сертифікації, переваги та статистична інформація по місту. Зацікавленість у сертифікації зростає щороку. Багатьом педагогам важливо знати і перевірити себе, якого фахового рівня кожен досяг. Дякую за змістовний матеріал.

    ВідповістиВидалити
  20. Дякую пані Оксано, за чудову статтю.У своїй статті ви поділилися знаннями про процедуру сертифікації, яка є глибокою та важливою, про шлях педагога до сертифіката.За вашими словами"сертифікований учитель у закладі освіти — це завжди перевага. Він мотивує до змін, реалізує прогресивні ідеї та новації, у майбутньому стає супервізором, освітнім експертом." Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  21. Цуркан Світлана14 січня, 2023

    Автор статті детально ознайомила педагогів з новими можливостями підвищення фахового рівня педагога шляхом сертифікації. Дякую за змістовний виклад матеріалу, який стане у нагоді колегам, які прагнуть підвищення професійної діяльності.

    ВідповістиВидалити
  22. Лариса Нестеряк14 січня, 2023

    Учитель вчиться протягом життя. Процес вдосконалення педагога неперервний. Сертифікація створює нові можливості для вчителів, які постійно працюють над вдосконаленням, саморозвитком, покращують, модернізують освітні методики і свої професійні якості. Всі ці можливості та перспективи для особистого зростання вчителя в своїй статті чітко окреслює Оксана Олексіївна. Дякую за чудову статтю. Бажаю невичерпної енергії і ніколи не розлучатися з натхненням!

    ВідповістиВидалити
  23. Дійсно, сертифікація- це одна з процедур в українській системі освіти, яка допомагає виявити найбільш талановитих педагогів та мотивувати їх до постійного професійного вдосконалення. Матеріал поданий у статті, пережитий автором від моменту започаткування процедури до активного впровадження, супроводу та надання дієвої допомоги. Дякую, колего, за Ваш професіоналізм!

    ВідповістиВидалити
  24. Марцеліна Пахолівецька
    Стаття актуальна, адже метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

    ВідповістиВидалити
  25. Оксано Олексіївно, дякуємо за актуальну статтю. Сертифікація сприяє самовдосконаленню та саморозвитку кожного вчителя. Це велика робота вчителя та експертів. Дякуємо Вам за допомогу, бажаємо натхнення та енергії!

    ВідповістиВидалити
  26. Костянтин Скляніченко20 січня, 2023

    Оксана Олексіївна висвітила дуже актуальні питання сучасного вектору освіти

    ВідповістиВидалити
  27. Оксано Олексіївно, дякуємо за статтю. Ви висвітлюєте актуальні питання сьогодення. Дякую за педагогічну і психологічну підтримку та допомогу під час проходження Сертифікації!!! Дійсно, щоб досягти успіху , потрібно постійно самовдосконалюватися, йти в ногу з часом.

    ВідповістиВидалити
  28. Ірина Кочмар Ліцей "Муніципальний колегіум"
    Стаття, яка висвітлює питання сертифікації, дуже актуальна, адже на сьогодні сертифікація дає можливість учителю побачити і свої досягнення, і те. над чим треба працювати. Сертифікація - це розвиток педагога, бажання вдосконалювати свою діяльність. Хочу подякувати Оксані Олексіївні за статтю та неймовірну підтримку педагогів під час проходження сертифікації.

    ВідповістиВидалити
  29. Олена Гага, гімназія "Сучасник""22 січня, 2023

    Так як освітня галузь України сьогодні активно реформується і основним вектором її перетворення є розбудова системи забезпечення якості освіти, то стаття Оксани Олексіївни є надзвичайно актуальною у наш час. Сертифікація дає можливість вчителю самовдосконалюватись та підвищувати рівень професійної майстерності. Дякую за корисну та цікаву статтю!

    ВідповістиВидалити