Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Ірина САЛЕНКО

11 коментарів:

  1. Ірина Нужина11 січня, 2023

    Ірина Михайлівна,дякую за гарний виклад матеріалу в вашій статті.А й дійсно! Казкотерапія- збагачує душу дитини добром !

    ВідповістиВидалити
  2. Галина Смірнова12 січня, 2023

    Казка! Що може бути краще та доступніше дітям, хіба що тільки гра... Дякую за вибрану тему та гарне освітлення важливості казкотерапії для дошкільнят.

    ВідповістиВидалити
  3. За вашими словами пані Ірино, кожна казка – це ланцюжок пригод, незвичайних ситуацій, що виникають у житті персонажів, а отже, і їхніх дій щодо розв’язання певних завдань. Казкові проблеми та способи їх вирішення, сприяють вихованню певних рис характеру, підготовці дитини до сприймання світу. Занурюючись у казковий світ, дитина зазирає у глибини своєї душі, вчиться опановувати цим підсвідомим простором. Повернувшись із казкової подорожі до реального світу, вона почувається впевненіше, починає усвідомлювати власну спроможність упоратися з очікуваними труднощами. Дякую за цікавий досвід. Вам впевненості, удачі і все у вас вийде! Успіхів! Ваш досвід буду використовувати у своїй роботі.

    ВідповістиВидалити
  4. Ольга Пидорич16 січня, 2023

    Перебуваючи в небезпеці, в тривалому стресовому стані діти, особливо внутрішньо переміщені, потребують нормальних умов для виховання та розвитку . Тому, наш заклад велику увагу приділяє створенню комфортного психологічного середовища в умовах воєнного стану. А використання елементів казкотерапії є доцільним в цій ситуації. Ірині Михайлівні хочу подякувати за змістовну статтю та досвід роботи, яким вона ділиться з педагогами та батьками дошкільників.

    ВідповістиВидалити
  5. Світлана Таланова17 січня, 2023

    Згодна з автором статті, що за допомогою казки дорослий без сварок та нотацій може допомогти дитині позбутися негативних звичок та відкрити позитивні якості особистості.

    ВідповістиВидалити
  6. Дякуємо, вам , за цікаву статтю! Дійсно за допомогою казки фантазії дитини стають подібними до дійсності та сприяють доланню її страхів і комплексів. На прикладі позитивних персонажів дитина вчиться діяти правильно; негативні герої казок вказують їй на моделі неналежної поведінки. Успіхів у вашій роботі,Ірино Михайлівна! Буду використовувати ваш досвід у своїй практиці.

    ВідповістиВидалити
  7. Віра Болдирєва18 січня, 2023

    Дійсно, казка допомагає дітям набути знання про ввічливість, добро, ставлення до інших людей, милосердя.
    Треба завжди звертатися не до голосу зла, а до голосу краси людської, яка в дитині обов"язково є, яку нічим не заглушити. О.В.Сухомлинський.

    ВідповістиВидалити
  8. Галина Хромова18 січня, 2023

    Важко уявити дитсадок без казки! Вона має велике значення у вихованні дитини. Дякую, Ірино, за цікавий досвід роботи викладений у статті.Творчих успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити
  9. Дякую Ірині Михайлівні за цікаву та змістовну статтю.
    Казкотерапія сприяє розвитку у дошкільників: активності,самостійності, емоційності, творчості, зв'язного мовлення.
    Успіхів вам, і звичайно найзаповіднішого- Перемоги.
    (Васильєва Т.О)

    ВідповістиВидалити
  10. Ірина Ящук18 січня, 2023

    Так дійсно, казка – це спосіб спілкування дорослого з малюком, за допомогою казки ми спілкуємось з дітьми їхньою мовою. Дякую за цікаву статтю. Успіхів та натхнення!

    ВідповістиВидалити
  11. Світлана Мокієвець19 січня, 2023

    З задоволенням прочитала статтю, в якій педагог ділиться власним досвідом з використанням інноваційних технологій ( казкотерапія). Дійсно казкотерапія сприяє активному розвитку мовлення дітей,творчій уяві, покращує емоційний стан дитини. Дякую . Бажаю вам Ірина Михайлівна і надалі використовувати інноваційні технології,творчих успіхів, мирного неба. Буду використовувати ваш досвід в своїй роботі!

    ВідповістиВидалити