Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Світлана ШВЕРНЕНКО

16 коментарів:

  1. Дякую автору за змістовну статтю, погоджуюсь, що сучасні учні залежні від гаджетів у яких проходить більшість їхнього життя, але яке щастя, що сучасні педагоги мають можливість цікаво навчати з використанням сучасних технологій. А гейміфікація, як на мене, це найцікавіший метод вивчення іноземної мови у початковій школі.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дуже вдячна за коментар, дійсно, сучасні технологій значно розширюють можливості освіти

      Видалити
  2. Валентина Касьяненко, вчитель англійської мови, "Ліцей "Лінгвістичний"
    Запропонована до розгляду стаття є актуальною, цікавою, такою, яка пропонує сучасний погляд на гейміфікацію як потужний фактор зростання інтересу до вивчення англійської мови. У статті проаналізовані власні напрацювання, є посилання на наукові розробки і статті вітчизняних та зарубіжних вчених. Загалом, цікава тема. Дякую.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пані Валентино, щиро дякую за відгук, сподіваюсь, матеріал буде корисним

      Видалити
  3. У статті дуже влучно узагальнені онлайн-сервіси для використання на уроках англійської мови. Стаття має практичне спрямування. Дуже корисно відкривати і для себе нове, адже вчителю важливо орієнтуватися у тому нестримному потоці сучасної інформації.

    ВідповістиВидалити
  4. Ми бачимо інструменти гейміфікації в улюбленій кав'ярні, коли збираємо печатки, щоб отримати шосту каву в подарунок. Ігрові методики мотивують нас заповнити свій профіль у Facebook або LinkedIn на 100%. Використовувати ігрові підходи для неігрових процесів в навчанні, що може бути ефективніше?! Хочу подякувати авторку за чудове і цікаве викладення матеріалу. Подальших успіхів вам, пані Світлано у вашій роботі.

    ВідповістиВидалити
  5. Настасія Щорба12 січня, 2023

    Пані Світлано, дякую Вам за змістовне розкриття теми гейміфікації як невід'ємного компонента уроку. Особливо корисним для вчителів є покликання на ресурси, якими можна користуватися під час навчально-виховного процесу. Бажаю Вам подальших успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити
  6. Наталія Фесенко12 січня, 2023

    Дякую авторці за змістовний цікавий матеріал. Геймифікація використання ігрових елементів розкрито в статті і можу доповнити що це найцікавіший метод вивчення іноземної мови у початковій школі. Бажаю подальших успіхів в роботі!

    ВідповістиВидалити
  7. Інна Базеко12 січня, 2023

    Центеніали та покоління "Альфа" -це зацифровані діти, яких важко здивувати та мотивувати до навчання. Вдале поєднання ігрових технологій та професіоналізм вчителя підвищують інтерес до навчання. Дякую за статтю та розкриття практичного досвіту.

    ВідповістиВидалити
  8. Авторка статті надала багато прикладів практичних вправ, які вчитель може використати проводячи урок. Ці вправи мають ігрову форму, тому будуть цікавими для дітей, особливо для молодших школярів, і сприятимуть кращому засвоєнню знань та закріпленню вивченого матеріалу. Можна зазначити, що використовуючи інформаційно-комунікаційні технології в своїй роботі, пані Світлана "йде в ногу з часом", підтримує інтерес та мотивацію своїх учнів до вивчення предмету викладання.

    ВідповістиВидалити
  9. Оксана Стародубцова13 січня, 2023

    У статті розглянуто проблему підвищення мотивації здобувачів освіти шляхом використання методів гейміфікації. Авторка також наводить можливі онлайн-сервіси, які доцільно використовувати як інструменти ігрових технологій, та дає практичні поради. Бажаю успішного впровадження в освітній процес ціїє методики. Дякую, пані Світлано, за вашу активність у житті нашої гімназії!

    ВідповістиВидалити
  10. Гейміфікація - це високо психологічний принцип. Усі ми знаємо, що діти люблять комп'ютерні ігри і не люблять вчитися. Тому ідея привнести ігрову динаміку в класи і тим самим змінити процес навчання на краще - звучить відмінно. Важливим фактором успішного та ефективного впровадження явища гейміфікації у освіту є правильний добір способів її інтеграції у різні форми навчання. Практичні поради та приклади онлайн-сервірів, надані авторкою статті, є цінним матеріалом для використання.

    ВідповістиВидалити
  11. Оксана Клюшніченко16 січня, 2023

    Авторка в своїй статті звернула увагу на одну із актуальних проблем,а саме: підвищення мотивації здобувачів освіти. Цінним у роботі є те, що вона практично розкриває один із шляхів її реалізації через гейміфікацію. Адже, сучасне покоління здобувачів освіти потребує абсолютно інших підходів для досягнення максимальної ефективності освітнього процесу.Тільки завдяки підходам гейміфікації можна задовольнити потребу учнів, які виросли у світі гаджетів. Дуже корисним в цій статті є підбірка онлайн-серверів для використання на уроках.

    ВідповістиВидалити
  12. Анна Лабутіна16 січня, 2023

    У статті постає питання гейміфікації, як застосування принципів гри в неігровому середовищі. Пані Світлана у статті наводить багато прикладів використання гри на уроках. Стає зрозуміло, чому гейміфіковане навчання люблять і діти, і дорослі. Адже, природний потяг до гри та дух змагання допомагає урізноманітнити та полегшити вивчення складних предметів чи тем. Дякую за цікавий матеріал.

    ВідповістиВидалити
  13. Раїса Багрій16 січня, 2023

    Дякую авторці статті за детальний огляд сервісу Wordwall зі своїм різноманіттям вправ для використання на різних етапах вивчення теми, спробую адаптувати під свій предмет в класах НУШ

    ВідповістиВидалити
  14. Костянтин Скляніченко20 січня, 2023

    Надзвичайно актуальна тема. Гейміфікація - необхідна умова для ефективного викладання предметів сучасної освіти. Дякую автору за цікаву та змістовну статтю!

    ВідповістиВидалити