Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Альона МОРОЗ

19 коментарів:

  1. Інноваційна освіта. Ще зовсім недавно ми вживали ці слова невпевнено, з подивом уявляючи прихід інновацій у процес навчання. Поступово, з проникненням у наше життя інтернету, прийшло відчуття реальності упровадження інноваційних технологій, а з появою мультимедійних пристроїв - упевненість у їх доцільності. Ми навчаємо, та навчаємось самі і сьогодні вже немає предмету, у який би не інтегрували освітні інновації. Часу стереотипів - кінець. І це чудово. Дякую автору за викладений матеріал. Успіху у подальшій роботі.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую за коментар! Так ми вчимось самі і вчимо дітей, і це дуже мотивує коли дітям подобається те що ми придумуємо для них!

    ВідповістиВидалити
  3. Дійсно, потреби здобувачів освіти у сучасному світі змінюються дуже швидко, і вчителі мають буть дуже гнучкими, щоб реагувати на ці зміни. І зараз, коли дистанційне навчання зайняло вагому нішу в освіті, інноваційні технології просто незамінні у школі. Щиро дякую авторці за розкриття такої потрібної нині теми. Наведені у статті поради з використання онлайн-сервісів дуже допоможуть побудувати якісний навчальний процес

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую за відгук, Ваша думка є дуже важливою!))

    ВідповістиВидалити
  5. У статті влучно зазначено, що педагогу теж потрібен час та можливості для освоєння інноваційних технологій. Дякуючи таким спільнотам та заходам, одні вчителі можуть поділитися досвідом, інші - познайомитися з новими тенденціями в освіті та адаптувати під себе та своїх учнів. Дякую автору за викладений матеріал.

    ВідповістиВидалити
  6. Шановно пані Альоно, дякую за змістовне і різнобічне розкриття інноваційних технологій в освітньому процесі. Дистанційна освіта наразі стала невід"ємною частиною педагогічної та учнівської спільноти. Тому, дуже важливо в наш час розвивати себе саме в напрямку інноваційних технологій і тим самим покращувати якість дистанційного навчального процесу. Бажаю подальших успіхів в роботі.

    ВідповістиВидалити
  7. Наталія Фесенко12 січня, 2023

    Дякую авторці за корисну статтю. Так, дійсно потреби здобувачів освіти у сучасному світі змінюються дуже швидко, і нам вчителям потрібно бути дуже гнучкими, щоб реагувати на всі зміни сьогодення. В наш час, коли дистанційне навчання зайняло багато часу в освіті, то інноваційні технології просто незамінні у школі.

    ВідповістиВидалити
  8. Інна Базеко12 січня, 2023

    Погоджуюсь з автором статті, що сучасний педагог має розвивати компетентності у здобувачів освіти, навчити їх критично та творчо мислити. Технології, які застосовує вчитель, мотивують учні до навчання та покращують освітній процес на уроці. Дякую за цікавий досвід.

    ВідповістиВидалити
  9. Лілія Бродецька12 січня, 2023

    Дякую за змістовний виклад матеріалу. Розділяю Вашу думку, що інноваційні технології, впровадженні педагогами у своїй діяльності, є чудовим інструментом, який вчить всіх учасників освітнього процесу йти в ногу з часом, бути сучасними здобувачами знань, які вміють покращувати якість дистанційного навчального процесу.

    ВідповістиВидалити
  10. Дякую за змістовні коментарі!

    ВідповістиВидалити
  11. Погоджуюсь з авторкою статті, що вчитель повинен вміти адаптуватися та перелаштовуватися, для того щоб "іти в ногу з часом". Незважаючи на складний час, вчитель має давати дітям знання, попри всі обставини. А для цього педагог має розвиватися, дивитися в майбутнє, бути креативним та винахідливим. Пані Альона в статті поділилась сучасними, дієвими онлайн-інструментами, які можна використовувати педагогу в своїй роботі.

    ВідповістиВидалити
  12. Настасія Щорба13 січня, 2023

    Пані Альоно, дякую за доступне і змістовне розкриття теми впровадження інноваційних технологій у дистанційний освітній процес сучасного закладу освіти. Цікаво познайомитися із досвідом використання сучасних онлайн-інструментів, які покращують якість навчального процесу.

    ВідповістиВидалити
  13. Умови дистанційного навчання вимагають пошуку нових підходів та методів при підготовці до уроку, щоб допомогти учням краще опанувати навчальний матеріал. Авторка статті ґрунтовно аналізує онлайн-сервіри, які допоможуть учителю у підготовці та проведенню сучасного уроку.

    ВідповістиВидалити
  14. Оксана Клюшніченко16 січня, 2023

    Дякую авторці статті за цікаві ідеї організації уроків географії.Хмарні сервіси та програми,якими поділилася пані Альона корисні для дистанційного, змішаного та очного навчання,допомагають легко та в цікавій формі засвоїти навчальний матеріал,зробити уроки змістовними, насиченими та різноманітними.

    ВідповістиВидалити
  15. Раїса Багрій16 січня, 2023

    Повністю згодна з автором статті, що розвиток індивідуальних якостей здобувача освіти є головним завданням сучасного закладу освіти, щоб він вмів знаходити вихід з поставленої проблеми а також вмів адаптуватись в сучасному світі, бо реалії нашого сьогодення непередбачувані.

    ВідповістиВидалити
  16. Анна Лабутіна17 січня, 2023

    Погоджуюся з пані Альоною, авторкою статті, що сучасний вчитель має бути ініціатором та новатором впровадження у освітню діяльність інноваційних технологій та інструментів, тим самим мотивуючи учнів до навчання. Адже, сучасний здобувач освіти - це візуаліст та практик, тому описані в статті онлайн інструменти дозволяють зацікавити учнів дистанційною освітою, яка є вимогою часу.

    ВідповістиВидалити
  17. Тема, яка розкривається в даній статті є актуальна та доцільна, особливо під час дистанційного навчання. Дякую автору за змістовніу та цікаву роботу.Бажаю творчих успіхів!!!!!

    ВідповістиВидалити
  18. Нові реалії вимагають від нас використовувати нові методи та сервіси для роботи зі здобувачами освіти. Досить детально розглянуте це питання автором.

    ВідповістиВидалити
  19. Оксана Стародубцова18 січня, 2023

    Авторка статті розкриває питання дистанційного навчання та надає приклади онлайн - сервісів. Погоджуюся, що на уроках для підвищення зацікавленості учнів до навчання доцільно використовувати інноваційні технології. Нововведення допоможуть учням зануритися у світ цікавої науки, мотивуватимуть до навчальної діяльності, стимулюватимуть краще запам’ятовувати навчальний матеріал. Бажаю задоволення від педагогічної праці!

    ВідповістиВидалити