Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Любов ФІЛІПІНКО

12 коментарів:

  1. Вікторія11 січня, 2023

    Погоджуюся із автором. Під час пошуку медіа, учитель, обов’язково, повинен звертати увагу на правила безпечної поведінки в мережі. Дякую за поради.

    ВідповістиВидалити
  2. Безперечно, навчання меліаграмотності — одне із завдань, що стоїть перед сучасним учителем в нашому сьогоденні. Дякую автору статті за цікавий матеріал

    ВідповістиВидалити
  3. Сiмонова Iрина11 січня, 2023

    Дiйсно дiтям завжди необхiдно пам ятати про загрози,що iх пiдстерiгають в Iнтернетi.Сподобалась "Пам ятка безпечноi поведiнки в Iнтернетi",сiм "Не можна".Обов язково скористаюсь Вашими порадами.Дякую за статтю!

    ВідповістиВидалити
  4. Погоджуюся з автором, що медіа мають вагомий вплив на знання та світогляд, потреби і стиль життя, але важливо виробити в учнів уміння сприймати медійну інформацію критично та відокремлено. Дякую за актуальну та цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити
  5. Чухряєва Валентина12 січня, 2023

    Інтегрована в навчально-виховний процес початкової школи на засадах компетентнісного підходу медіаосвіта забезпечує формування у дітей умінь і навичок: усвідомлювати цінність якісної інформації;
    критично оцінювати та перевіряти отриману інформацію. Це круто! Авторці статті дякую за цікавинку. Любове Вікторівно, Ви молодець!

    ВідповістиВидалити
  6. Катя Майборода13 січня, 2023

    Погоджуюсь з автором, зараз дуже важливо фільтрувати та знаходити правдиву інформацію в ЗМІ. Бо наразі багато фейків які потрібно розрізняти.

    ВідповістиВидалити
  7. Медіаграмотність - це реалії сучасної педагогіки. Щиро дякую за змістовний, цікавий та пізнавальний матеріал.

    ВідповістиВидалити
  8. Ольга Дигас13 січня, 2023

    В статті дуже добре висвітлено, що інтегрована в навчально-виховний процес початкової школи на засадах компетентнісного підходу медіаосвіта має забезпечити формування у дітей умінь і навичок. Дякую за змістовний матеріал

    ВідповістиВидалити

  9. КЗ"Гімназія "Інтелект" ,Губік Марина.
    Повністю погоджуюсь з автором статті , медіаосвіта має сприяти формуванню у молодших школярів компетентностей, необхідних для життя в інформаційному суспільстві. Дякую за підбір корисної інформації та можливість скористатися нею!

    ВідповістиВидалити
  10. Ковпак Тетяна13 січня, 2023

    Сучасний учень має орієнтуватися в сучасному медіапросторі, розуміти основні принципи функціонування різних медіа, виявляти вплив інформації на особистість, аналізувати й оцінювати медіаповідомлення, знати правила культури спілкування в інформаційному суспільстві та методи захисту від можливих негативних впливів; збирати, обробляти, зберігати та передавати інформацію з навчальною метою. Медіаграмотність допомагає учню активно використовувати можливості інтернету, телебачення, радіо, преси, допомагає йому краще зрозуміти мову мистецтва.
    Дякую автору статті за корисну інформацію! Успіху вам у роботі)

    ВідповістиВидалити
  11. Медіаосвіта є процесом розвитку інформаційної грамотності та формуванням інформаційно-цифрової компетентності. У прикладах завдань, Любов Вікторівна продемонструвала, «Досліджуючи медіа», учні можуть розкрити свою творчу активність, здібності, стати кращим знавцем з теми. Стаття має практичне спрямування і подані вправи можна використовувати як в урочній, так і у позакласній діяльності.
    Дякую! Успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити
  12. Дарія Лісова18 січня, 2023

    Дякую автору статті за актуальну та корисну інформацію! Дійсно, медіаосвіта – актуальне сьогодення освітнього процесу. Учні повинні отримувати настанови користування медіазасобами, розвивати навички: пошуку, осмислення, опрацьовування, здобуття та використання інформації з різних джерел.

    ВідповістиВидалити