Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Анна АЛЄКСЄЄВА

16 коментарів:

  1. У статті розкрито поняття методів та мультимедійних технологій, обґрунтовано актуальність використання інновацій в умовах дистанційного навчання. Погоджуюся з автором щодо ефективності застосування класичної моделі навчання в 1-2 класах та поступового формування навичок самостійної роботи в учнів початкової школи.

    ВідповістиВидалити
  2. Вікторія Кондратенко09 січня, 2023

    В статті дуже добре розкрито змішане і дистанційне навчання. Вважаю що для молодших школярів найкращих результатів можна досягти через ігрові завдання. Дякую за інформацію.

    ВідповістиВидалити
  3. У статті описано переваги і недоліки дистанційного навчання; дуже влучно наведено приклади використання інноваційних підходів до організації різних етапів засвоєння знань, умінь та навичок під час синхронного, асинхронного та змішаного навчання. Погоджуюся з автором щодо урізноманітнення форм та методів дистанційного навчання.

    ВідповістиВидалити
  4. Світлана Паталах09 січня, 2023

    В даній статті автор чітко розкрила особливості організації дистанційного навчання учасників освітнього процесу. Погоджуюся, що для здійснення ефективності процесу отримання знань учнями важливим є вибір інструментів для дистанційного та змішаного навчання. Автор вказала платформи, на яких можна дібрати завдання з будь-якого предмета в початковій школі.

    ВідповістиВидалити
  5. Анна Русакова09 січня, 2023

    У статті дуже влучно описано методи і технології навчального процесу в школі. Згодна з тим, що для ефективного навчання правильно вибрати інструменти для змішаного та дистанційного навчання

    ВідповістиВидалити
  6. Хмура Тетяна09 січня, 2023

    Стаття розкриває не тільки теоретичні аспекти, а вчителька наводить приклади практичного застосування методики та технологій освітнього процесу в умовах дистанційного навчання. Це свідчить, що Алєксєєва А В. використовує сучасні інструменти дистанційного навчання-застосунки, програми, платформи, які дозволяють якісно наповнити зміст уроку

    ВідповістиВидалити
  7. Подолян Яна09 січня, 2023

    Цікаві та корисні інструменти. А в умовах дистанційного навчання мотивують до нових знань. Цікаві ідеї, які можна впроваджувати в практику.

    ВідповістиВидалити
  8. Автор статті чітко та детально розкрила форми та методи освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, з якими зіткнувся сучасний вчитель. Привела приклади та посилання на різні ігрові сайти, які допомагають вчителю зробити урок цікавим та інтерактивним, що дає дітям можливість граючись навчатися.

    ВідповістиВидалити
  9. Дякую пані Анні за грунтовне розкриття теми дистанційного навчання. Зі статті зрозуміло,що автор працює системно,добре володіє засобами для втілення теоретичних знань на практиці.Учням початкової школи цікаво навчатися у формі гри, і вчитель вміло застосовує ігрові технології під час дистанційного навчання. Бажаю і надалі творчих злетів.

    ВідповістиВидалити
  10. Дякую, за змістовну та повну інформацію, щодо поєднання видів дистанційного та змішаного та дистанційного навчання. Вважаю важливим використання прийомів ігрового методу в навчанні учнів початкової школи, тому що саме такий метод сприяє найбільшій зацікавленості дітей в пізнанні нового навчального матеріалу.

    ВідповістиВидалити
  11. Валентина Касьяненко
    Автор статті пропонує змістовну статтю з актуальної проблеми, а саме: технології навчання молодших школярів в умовах дистанційного навчання. Стаття містить огляд наукових напрацювань українських і зарубіжних вчених з названого питання, розглядаються переваги та недоліки дистанційного навчання. Цікавими видаються практичні напрацювання вчителя з даної проблеми. Бажаю пані Анні подальших успіхів!

    ВідповістиВидалити