Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Світлана СЕНІВ

11 коментарів:

  1. Шевчук Олена Олексіївна11 січня, 2023

    В статті досить широко розкрита актуальна і важлива тема екологічної культури,освіти і відповідальності дошкільників.Це є безперервний процес,який необхідно починати саме в дошкільному віці і продовжувати і надалі.Дякую за статтю.

    ВідповістиВидалити
  2. Гукова Ірина Миколаївна11 січня, 2023

    Чудова стаття, де глибоко розкрито зміст та роль екологічної культури для дошкільників, види
    роботи з дітьми. Дуже важливо прищеплювати любов до природи змалечку .

    ВідповістиВидалити
  3. Клейстер Яна Олександрівна11 січня, 2023

    У статті ґрунтовно розкрито вікову специфіку і форми подання дітям соціально-економічного ідеалу, котрі забезпечували б єдність естетичного та етичного у ставленні до природи, образність та дієвість даного ідеалу, що має відповідати притаманному дошкільнятам наочно-образному та наочно-дійовому мисленню. Врахування обов’язкове при визначенні як основних завдань екологічного виховання дітей дошкільного віку, так і конкретного змісту, форм та методів роботи з ними.
    Дякуємо за змістовний виклад.

    ВідповістиВидалити
  4. Мамренко Ю.С. (Гімназія "Інтелект")12 січня, 2023

    В єдності з накопиченням знань про працю дорослих відбувається формування трудових навичок і умінь у дітей. Дуже добре, що дошкільнята навчаються доглядати за рослинами і тваринами в куточку природи, на ділянці. Таким чином, формування дбайливого ставлення до живої природи нерозривно пов’язане з екологічною культурою, екологічної вихованістю дітей, з процесом ознайомлення їх з навколишнім світом.

    ВідповістиВидалити
  5. Дякую за чудову статтю. Дуже важливо розпочинати прищеплювати правила поведінки в природі з раннього дитинства, в дошкільному віці. Вміння співіснувати з оточуючим світом у злагоді, вміння не нашкодити повинно стати основним принципом людства, а закладаються вони з самого пуп'янка. Як кажуть, що посієш, те й пожнеш.

    ВідповістиВидалити
  6. Ольга Хмара18 січня, 2023

    Серед важливих проблем сучасності, що турбують людство, особливо виділяються екологічні. Увесь світ зіткнувся з глобальною екологічною кризою. Ця проблема потребує негайного вирішення. Тому серед багатьох напрямів навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку екологічна освіта набуває дедалі більшої актуальності . Дошкільний вік характеризується підвищеною допитливістю в різних сферах, але особливий інтерес діти проявляють до природи. Тому екологічне виховання в дитячому садку займає важливе місце в розвитку пізнання навколишнього світу, виробленні гуманного ставлення до всього живого і формуванні усвідомленого поведінки у природному середовищі. Дякую автору за статтю, матеріали якої буду використовувати на практиці.

    ВідповістиВидалити
  7. Дуже актуальна тема , сама працюю в цьому напрямі. Самоусвідомлення людини частиною природи закладається саме в цьому віці , тому дуже важливими є форми роботи, які повно та чітко висвітлені в статті. Дякую колезі за чудово підібраний матеріал.

    ВідповістиВидалити
  8. Валентина Довженко19 січня, 2023

    Дуже актуальна тема. У статті чудово висвітлені методи та форми роботи з дітьми з екологічного виховання саме дітей дошкільного віку. Дякую

    ВідповістиВидалити
  9. Ольга Ненько19 січня, 2023

    Екологічне виховання дітей дошкільного віку – найважливіша складова, спрямована на формування всебічно розвиненої особистості. Актуальність екологічного виховання дошкільнят, в умовах стрімкого погіршення екологічного стану планети, не можна недооцінити. Дякую автору за змістовну, цікаву та вичерпну статтю.

    ВідповістиВидалити
  10. Світлано Петрівно, Ваша стаття зацікавила мене. Ви змістовно, цікаво і послідовно подаєте матеріал.
    Формування екологічної компетентності дітей дошкільного віку – тема, завжди була, є і буде актуальною. В сучасному світі досить гостро постає проблема взаємодії « людина – природа », вирішення якої цілком залежить від кожної людини, від усвідомленого розуміння, що природа – це джерело життя. Людина є часткою природи і залежить від змін які відбуваються в екології.
    Я згодна з вами, що саме з раннього дитинства важливо виховувати у дітей любов до природи, вчити з повагою, бережливо використовувати ресурс подарований нам природою.
    Матеріал викладений у статті пізнавальний, корисний щодо використання у роботі з дітьми з екологічного виховання.
    У статті Ви висвітлюєте складові що є необхідними у роботі з екологічного виховання в закладах дошкільної освіти. Докладно розкриваєте методи та форми роботи з дітьми у даному напрямку. Подаєте цікавий матеріал щодо роботи з батьками з екологічного виховання.
    Дякую Вам за статтю.

    Вихователь ЗДО № 23 « Супутник»
    Чистікіна Інна Олександрівна

    ВідповістиВидалити
  11. Вікторія Клічко23 січня, 2023

    Тема екології наразі дуже актуальна. І це дуже важливо починати екологічне виховання саме з дошкільного віку. У статті розкрито головні форми і методи екологічного виховання дошкільників.
    Екологічне виховання в садочку і вдома в результаті дасть високі плоди.
    Дякую за чудову статтю.

    ВідповістиВидалити