Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Ольга БОЙКО

7 коментарів:

  1. Дякую автору за чудову статтю. Сучасне життя вимагає і сучасного підходу до вивчення навчального матеріалу. Вчитель повинен враховувати сучасні новітні технології застосовуючи навички медіаграмотності . В данній статті досить добре це все показано.

    ВідповістиВидалити
  2. Беззаперечний факт того, що сучасна школа покликана підготувати учнів до життя в суспільстві, навчити практичним навичкам, які допоможуть їм у повсякденні. Адже у світі, яким керує інформація, дитина мусить вміти її критично оцінювати, знати, яким джерелам можна довіряти, що таке фейкові новини та як захиститися від маніпуляцій. Оскільки сучасні діти мають справу з інформаційним простором з найменшого віку. Тому вони повинні знати, що таке медіаграмотність уже в початковій школі.

    ВідповістиВидалити
  3. Медіаграмотність-це основна складова сучасного середовища. Мабуть немає жодної людини, яка б не розуміла, що таке медіаграмотність. А ось структуру медіаграмотності, основні її компоненти назвати складно. Прочитавши статтю відкриваєш для себе поняття медіаграмотність з іншого боку. Дякую автору за статтю.

    ВідповістиВидалити
  4. Медіаграмотність спонукає людей замислитися над тим, що вони чують, бачать, читають. Основна мета освіти сьогодні полягає в підготовці здобувачів освіти до життя, яких необхідно навчати критично мислити, аналізувати, формувати вміння вибирати необхідну і достовірну інформацію, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Тому заклади освіти мають навчити дітей постійно опановувати нові знання, знаходити потрібну інформацію та ефективно застосовувати її на практиці. Дякую автору за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  5. В статті піднято важливе питання медіаграмотності здобувачів освіти. Безперечно погоджуюсь з авторкою, що саме ці навички допоможуть учням реалізувати себе у майбутньому.

    ВідповістиВидалити
  6. Уміння аналізувати отриману інформацію, узагальнювати, структурувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки є одними з основних компетенцій сучасного здобувача освіти. Вміння критично мислити і навчатися продовж всього життя - портрет сучасної ,успішної людини.

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую автору за цікавий матеріал. Медіаграмотнісь стала основним компонентом сучасної освіти. Також її можна розглядати як самостійну компетенцію, що є однією з основних для конкурентоздатного випускника, а також входить до структури професійної компетентності й самого педагога сучасного закладу освіти. Варто розуміти, що роль медіаграмотності в професійній компетентності різна і залежить вона від сфери діяльності.

    ВідповістиВидалити