Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Ірина ГОРОБЧЕНКО

13 коментарів:

  1. Щиро дякую пані Ірині за цікаву статтю.
    Знайшла для себе нову і корисну інформацію для організації компетентнісно-орієнтованих завдань.

    ВідповістиВидалити
  2. Пані Ірино, дякую за змістовну та цікаву статтю. Справді, впровадження компетентнісного підходу вважається одним із найважливіших. Цей підхід не тільки забезпечує засвоєння знань, умінь і навичок, а й виховує та формує вміння учнів творчо застосовувати набуті знання у практичній діяльності. Деякі форми та методи, запропоновані Вами, залюбки буду використовувати на уроках з учнями 5-6-х класів.

    ВідповістиВидалити
  3. Дуже цікава та змістовна стаття. Доступно розкрита тема статті, вдало підібрані завдання. Сучасні підходи у навчанні допомагають дітям застосовувати свої знання у повсякденному житті, виховують самостійність, впевненність та бажання навчатися.

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую за статтю .Це дуже цінний матеріпл для сучасного вчителя .Спасибі ,що в нашій освіті є такі вчителі.

    ВідповістиВидалити
  5. Дуже ззмістовна стаття. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  6. Щиро дякую пані Ірино, за змістовну статтю. У сучасній початковій школі ці форми та методи дуже доречно. Сучасні підходи розкривають творчого учня, який може застосувати набуті знання у повсякденному житті. Чекаємо від вас нових статтів. Здоров'я вам, миру та добра.

    ВідповістиВидалити
  7. Цікаві і корисна інформацію для організації компетентнісно-орієнтованих завдань. Дякую!

    Відповісти

    ВідповістиВидалити
  8. Спасибі. що в нашій освіті є такі творчі вчителі.

    Відповісти

    ВідповістиВидалити
  9. НУШ-це нові можливості, нові погляди.Сучасні умови навчання дійсно потребують новітніх підходів та методів. . Дякую автору за змістовну та цікаву статтю. Здоров'я ,миру та добра.

    ВідповістиВидалити
  10. Нікітчук О.В.11 січня, 2023

    Роль освіти – підготувати дітей до життя, навчити їх критично мислити, аналізувати, опрацьовувати ті обсяги інформації, які вони отримують звідусіль, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Компетентнісне навчання – це про динамічне поєднання знань, умінь та навичок. Адже недостатньо просто засвоїти окремі знання й уміння, важливо навчитись їх застосовувати як у звичайних, так і в незвичайних, нових для дитини ситуаціях. Дякую за цікаву та корисну статтю.

    ВідповістиВидалити
  11. Дякую за корисну інформацію,яку можна використати у своїй роботі.

    ВідповістиВидалити
  12. Дякую за змістовну і цікаву статтю. Багато корсної інформації для самоосвіти . Бажаю успіхів.

    ВідповістиВидалити
  13. Наше життя зараз – це постійне навчання, і тому школа має навчити дітей постійно опановувати нові знання, знаходити потрібну інформацію та застосовувати її. Компетентнісне навчання спрямоване на роботу з інформацією та опанування учнями компетентностей, умінь і навичок, які допомагають їм бути успішними, конкурентними та цінними на ринку праці. Проблема, яку розкрила в своїй роботі пані Ірина, є надзвичайно цікавою та актуальною. Дякую колезі за представлений корисний досвід.

    ВідповістиВидалити