Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Алла МАРЖАН

18 коментарів:

  1. Дякую, Алло Вікторівна! Ви розповіли про основні положення Нової української школи: компетентний і діяльнісний підходи. Доступно, лаконічно, по суті. Дякую,що згадали про цікаві ресурси, що допомагають вищезазначені підходи реалізовувати.

    ВідповістиВидалити
  2. Погоджуюсь з автором статті, тема яка розглянута є дійсно сучасною та актуальною. Використання різних інноваційних технологій, сприяють розвитку творчої особистості. Спрямовують роботу здобувача освіти на краще засвоєння програмового матеріалу, розвивають цікавість до висвітленої теми. Сучасна школа- сучасні підходи роботи. Дякую за цікаву та змістовну статтю!

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую Вам, за таку ґрунтовну та корисну статтю. Все викладено лаконічно та змістовно . Згодна, що використання інтерактивних вправ та додатків збільшує інтерес учня . А для вчителя -це змога бути на одній хвилі з учнем . Ми зараз всі вчимося працювати та жити, в такий не легкий час. Хай Вам все вдається!

    ВідповістиВидалити
  4. Дякую за змістовний матеріал! Дійсно, тема- дуже актуальна та важлива! На мій погляд, в умовах сьогодення, коли вчитель має досить розширені можливості щодо освітнього процесу, важливо їх вдало використовувати та поєднувати.

    ВідповістиВидалити
  5. Сучасний урок- це урок, де дитина отримує сучасні знання та навички для життя. На ньому обов'язково має бути співпраця вчителя та учнів. Сучаний урок- це нові технології навчання, новий освітній простір. В статті розриті можливості для використання вчителем, які допоможуть зробити урок цікавим, сучасним та нестандартним. Дякую за цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити
  6. Олена Єрьоменко12 січня, 2023

    Погоджуюсь із думкою пані Алли, що сучасний урок- демократичний. Всі учасники освітнього процесу працюють для спільної мети. Змінився світ, змінились і прийоми та форми роботи. Технології допомагають, покращують сучасний урок, але не замінюють вчителя. Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  7. Тетяна Вдовиченко12 січня, 2023

    Цікава і змістовна стаття. Актуальна тема. Глибоко розкриті особливості та характерні ознаки сучасного уроку в контексті компетентнісного і діяльнісного підходів, правильно проаналізовано ефективність упровадження інноваційних технологій та використання освітніх сервісів. Алло Вікторівна, дякую за статтю, за досвід, за творчий підхід до роботи!

    ВідповістиВидалити
  8. У статті автор глибоко розкрила особливості та характерні ознаки сучасного уроку в контексті компетентнісного і діяльнісного підходів. Також грунтовно проаналізовала ефективність упровадження інноваційних технологій та використання освітніх сервісів. Дякую, пані Алло, за цікаву та корисну інформацію, яку можна використати у своїй роботі.

    ВідповістиВидалити
  9. Зараз,враховуючи всі виклики часу,перед нами ще більш гостро постала проблема вивчити і виховати наших дітей .Я більше уваги почала приділяти самоосвіті.Шукаю корисні статті,ресурси.Хочу бути корисною на своєму робочому місці.Сподобаласся стаття Алли Вікторівни Маржан. Дійсно,зараз треба зацікавити і заохотити дітей до навчання.В статті згадується багато цікавих вправ і ресурсів.Дякую колезі!Бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  10. Олена Довгопола12 січня, 2023

    Інтерактивні форми роботи, дійсно, є дієвими, цікавими як вчителю так і дітям. А освітні сервіси зроблять урок сучасним, динамічним. Дякую за корисну інформацію представлену у статті та бажаю успіхів!

    ВідповістиВидалити
  11. Інна Іванова12 січня, 2023

    Так як ключовою метою діяльнісного підходу у навчанні є розвиток в учня інтересу до предмета, до освітнього процесу та розвиток життєвих компетентностей, а в сучасних умовах це є певним викликом для вчителя, то саме використання різноманітних освітніх серверов та застосунків допомагає зробити урок більш креативнішим.
    Матеріал статті повчальний, доречний та цікавий. Дякую автору! Бажаю успіхів у роботі!

    ВідповістиВидалити
  12. Так дійсно, школа змінюється, змінюються підходи до навчання. Але треба пам'ятати про головне: навчити дитину вчитися. Дуже актуальна стаття. Матеріал викладений чітко і цікаво. Дякую автору за роботу! Натхнення в подальшій праці!

    ВідповістиВидалити
  13. Олена Гвардіонова12 січня, 2023

    У своїй статті автор розкрила сутність компетентнісного підходу до організації уроку в Новій українській школі. Також були проаналізовані ефективні інноваційні технології, освітні сервіси, які можна використати як активні форми діяльності здобувачів освіти під час уроку та в позаурочний час.
    Стаття буде корисною для тих, хто прагне свій урок зробити динамічним, цікавим і продуктивним.
    Аллі Вікторівні нових звершень і творчих задумів!

    ВідповістиВидалити
  14. Погоджуюсь з автором статті. Дійсно , сучасний урок вимагає використання різних інноваційних технологій, є нестандартним. Але тільки так можна зацікавити дітей навчанням. Натхнення вам у вашій роботі

    ВідповістиВидалити
  15. Діяльнісна технологія забезпечує формування готовності до саморозвитку і самореалізації кожної особистості.Дякую Аллі Вікторівні за представлені цікаві ресурси,які дають можливість розвинути діяльнісні здібності кожного учня.Ви працюєте на майбутнє! Бажаю Вам успіхів!

    ВідповістиВидалити
  16. Сучасний урок - це продуктивний, цікавий.Глибоко розкриті особливості та характерні ознаки сучасного уроку , правильно проаналізовано ефективність упровадження інноваційних технологій та використання освітніх сервісів. Дякую !

    ВідповістиВидалити
  17. Данченко Ірина19 січня, 2023

    До хорошого уроку вчитель готується усе життя, знаходиться у постійному пошуку. Адже, навчити дитину за максимально короткий проміжок часу, запам'ятати та застосувати у своїй діяльності великий обсяг інформації- це основна мета навчання в початковій школі.
    Вчитель- майстер оволодіває сучасними технологіями:
    ігрові технології, технології ІКТ, проблемне навчання, технології критичного мислення.
    Дякую колезі Аллі Вікторівні за висвітлення важливої теми у статті.Творчих успіхів, вдячних учнів, щасливих батьків. Мирного переможного неба усім!

    ВідповістиВидалити
  18. Дякую, пані Алло, за актуальну статтю. Згодна з автором, що гарна школа починається з уроку. Від нього залежить усе: розвиток і становлення особистості, доброзичливість у взаєминах між учнями, вчителями і батьками. Дякую за можливість покращити свій арсенал педагогічних інноваційних технологій та сервісів навчання.

    ВідповістиВидалити