Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Катерина СТУПІНА

11 коментарів:

  1. Н. Жиленко, Н.Горчинська23 січня, 2023

    Дякуємо, пані Катерино, за актуальну статтю. Дійсно під час воєнного стану "психологічні хвилинки" потрібні як дітям, так і дорослим. Будемо користуватися Вашими вправами у житті.

    ВідповістиВидалити
  2. Тетяна Марічук23 січня, 2023

    Дякую за змістовну та актуальну на сьогоднішній день статтю.
    Вправи які описала автор буду використовувати у своїй роботі.

    ВідповістиВидалити
  3. Дякую, колего, що Ви поділились досвідом роботи та представили нам власні напрацювання у воєнний час! Це досвід, який ми сьогодні набуваємо самостійно, апробуємо та знаходимо те, що дає результат! Дякую, що поширюєте - це професійно та дорогого вартує!

    ВідповістиВидалити
  4. Тетяна Рацул24 січня, 2023

    Тема, на жаль, актуальна. Щиро вдячні Катерині Сергіївні за психологічну підтримку дітей, вчителів, батьків нашого закладу!

    ВідповістиВидалити
  5. Зараз психологічний компонент вийшов на перший план. Ні про яке навчання не може йти мови, якщо дитина в стресі. Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  6. У цей важкий для нас період життя, Катерина Сергіївна щодня намагається згладжувати кути зіткнення учень- вчитель - батьки. Постійні стреси, в яких перебувають діти ( тревоги, відключення світла, знервовані батьки) змінили не тільки життя родини, змінили цінності як на родинному рівні так і соціальному. Головне завдання дорослих не залишати дітей, особливо підлітків на самоті. Активно залучати дітей до предметних, шкільних соціальних проектів, використовувати будь яку можливість для живого спілкування.

    ВідповістиВидалити
  7. Вероніка Панасенко24 січня, 2023

    Дякую за актуальну та змістовну на сьогоднішній день статтю.

    ВідповістиВидалити
  8. Пані Катерино, дякую за опис дієвих практик сьогодення. Як мало потрібно, щоб "підірвати емоційний дух" дитини, і як багато треба зробити, щоб допомогти дитині знову опанувати себе й заспокоїтися. Успіхів Вам та підтримки!

    ВідповістиВидалити
  9. Поліна Драч 24 січня, 2023
    Автор статті, Катерина Сергіївна, дає конкретні рекомендації щодо проведення заходів, які дають можливість впоратися зі стресом та його наслідками в умовах повномасштабного застосування рф воєнної сили проти України. Підхід у роботі психологічної служби Гірничої гімназії заслуговує на вивчення та впровадження в практичну діяльність. Дякую за статтю.

    ВідповістиВидалити
  10. Дякую пані Катерино, за змістовну і актуальну статтю. "Психологічні хвилинки" буду використовувати в своїй роботі. Це дуже важливо особливо в наш час. Дякую Вам, що поділилися досвідом. Творчого Вам натхнення і успіхів !

    ВідповістиВидалити
  11. Емоційне налаштування учня та практична допомога дуже важливі, особливо зараз. Пані Катерина, дякую Вам за поради та приклади. Успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити