Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Анатолій СТАРОДУБЦОВ

12 коментарів:

  1. Любов Полудень09 січня, 2023

    Дуже корисна та цікава стаття. Автор розкриває методи і прийоми роботи з учнями з особливими освітніми потребами. Навчає учнів пізнавати, осмислювати, оцінювати минуле України та світу. Використовує і запроваджує власні прийоми роботи з картою. Навчає учнів працювати з різними джерелами історичної інформації. Формує творчу, соціальну активність учнів.

    ВідповістиВидалити
  2. Катерина Ярошевська, вчитель-дефектолог.
    З професійною цікавістю ознайомилась зі статтею колеги. Історичні компетентності у учнів з ООП важко сформувати через вади їх пізнавальних можливостей, але вчитель на своїх уроках вдало намагається знайти підхід до кожного учня, зацікавити їх, використовує інтерактивні і варіативні методи, успішно поєднує традиційні прийоми викладання з новими, прогресивними, дуже цікава умовно-графічна наочність на його уроках. І я вважаю, що учні, завдяки цим урокам, матимуть чітку громадянську позицію і стануть птріотами Батьківщини.

    ВідповістиВидалити
  3. Тетяна Кондратенко11 січня, 2023

    Згодна з попередніми коментарями. Стаття цікава та корисна. Дякую автору

    ВідповістиВидалити
  4. Царенко Анна12 січня, 2023

    Знання своєї історії- це життєво необхідний оьовязок кожного громадянина своєї держави. Дякую автору за цікавий, сучасний матеріал

    ВідповістиВидалити
  5. Басиста Тетяна12 січня, 2023

    Без історії - немає і людини, коріння. Учнів з особливими освітніми потребами треба вміти зацікавити, щоб процес пізнання не був нудним, формальним. Автор чудово розкрив сучасні, новітні технології. Дякую!

    ВідповістиВидалити
  6. Читаючи статтю, відразу видно, що вчитель систематично впроваджує предметні компетентності на уроках історії. Це дуже важливо зараз в освіті. Не на папері, а в реальному освітньому процесі реалізовувати компетентнісний підхід. Дякую автору за змістовний та корисний матеріал длі вчителів - предметників. Є чому повчитися. Успіхів вам у професійному житті!

    ВідповістиВидалити
  7. Настасія Щорба13 січня, 2023

    Учителі – це люди, які виховують майбутнє нашої Батьківщини, вкладаючи в них частинку своєї мудрості. Дякую автору статті за цікавий і змістовний матеріал.

    ВідповістиВидалити
  8. Дуже цікава стаття. Згодна з автором статті - використання різноманітних елементів освітніх технік і методик допомагають учням зацікавитися, сконцентруватися і краще засвоїти матеріал. Результатом освітнього процесу є компетентність – набута у процесі навчання інтегрована здатність учня, що складається із знань, умінь, досвіду, цінностей і ставлення до свого майбутнього. Дякую, що поділилися досвідом.

    ВідповістиВидалити
  9. Цікава змістовна стаття. Вчитель деталізовано розкрив поняття історичної компетентності, на конкретних прикладах показав її складові.Сподобались прийоми роботи з історичною картою за допомогою магнітних вказівників.Це суттєво підвищує інтерес здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями до роботи. Дякую за статтю.

    ВідповістиВидалити
  10. Кукуріло Мирослава16 січня, 2023

    Дякую за змістовну та корисну статтю. Педагог має великий досвід та практичні напрацювання у роботі з дітьми з інтелектуальними порушеннями. Дуже важливо, коли вчитель застосовує не лише традиційні методи і прийоми навчання, а знаходиться у постійному пошуку ефективних власних педагогічних ідей та прийомів роботи. Натхнення та нових успіхів Вам!

    ВідповістиВидалити
  11. Швець Андрій18 січня, 2023

    Дякую за цікаву інформацію та сучасні підходи в такий не легкий час.

    ВідповістиВидалити
  12. Скляніченко Костянтин20 січня, 2023

    Надзвичайно актуальна тема. Стаття розкриває сучасні підходи для глибокого та професійного викладання предмету. Дякую автору за цікаву та змістовну статтю!

    ВідповістиВидалити