Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Ірина СІМОНОВА

11 коментарів:

  1. Третякова Наталія11 січня, 2023

    Систематичне застосування компетнісного та діяльнісного з використанням цифрових технологіі ,візуальна подача матеріалу на уроках дає результати. Учні стають мотивованими, краще сприймають, використовуть навчальний матеріал, вчаться працювати в команді, не бояться помилок, вміють відстоювати власну думку ,навчаються бачити та застосовувати математику в реальному житті.
    Дякую за змістовну статтю.

    ВідповістиВидалити
  2. Вікторія11 січня, 2023

    Погоджуюся з автором. Компетентністний та діяльнісний підходи у вивченні математики є основою для формування життєвих компетентностей, що і є завданням сучасного учителя. Дякую за поради.

    ВідповістиВидалити
  3. Компетентнісне навчання спрямоване на роботу з інформацією та опанування учнями компетентностей, умінь і навичок, які допомагають їм бути успішними та конкурентними. Дякую за актуальну статтю.

    ВідповістиВидалити
  4. Чухряєва Валентина12 січня, 2023

    Я також викладаю у класах "Інтелект України" і абсолютно погоджуюся із авторкою статті, що налаштування учнів на оволодіння необхідними знаннями для різноманітних життєвих ситуацій; формування гнучкого та швидкого мислення, зараз це є актуальним: сформувати людину – фахівця сучасного світу, з самого дитинства. Створити ситуацію успіху на уроці, а надалі людина успішна і в житті. Дякую!

    ВідповістиВидалити
  5. Ольга Дигас12 січня, 2023

    Нова українська школа дає можливість вчителю широко застосовувати діяльнісний та компетентнісний підходи, які чітко направлені на досягнення поставленої цілі – виховати, навчити та сформувати сучасну, самостійну, дієву, рішучу особистість. Дякую автору за змістовну та актуальну статтю. Бажаю успіхів у вихованні сучасної особистості

    ВідповістиВидалити
  6. Катя Майборода13 січня, 2023

    Погоджуюсь з автором данної статті. Тему розкрито досконало.

    ВідповістиВидалити

  7. КЗ"Гімназія "Інтелект" ,Губік Марина.
    Повністю погоджуюсь з автором статті ,сучасна школа якнайкраще виконує своє завдання: сформувати людину – фахівця сучасного світу, з самого дитинства. Також сучасні методи та підходи значно допоможуть у педагогічній роботі. Дякую за підбір корисної інформації та можливість скористатися нею!

    ВідповістиВидалити
  8. Компетентнісний та діяльнісний підходи чудово представлені в статті автора. Приклади підібрані дуже доцільно. Щиро дякую за актуальну інформацію.

    ВідповістиВидалити
  9. Ковпак Т.С.13 січня, 2023

    Новий етап у розвитку шкільної освіти пов'язаний з упровадженням компетентнісного підходу до формування змісту та організації навчального процесу. Це вимагає певного підвищення професійної майстерності вчителя, доозброєння його новими знаннями, сучасними компетенціями, методами і технологіями, які б дозволили йому перебудувати навчально-виховний процес відповідно до нових вимог і підходів.
    Автор статті надав корисну інформацію, яку буду використовувати у своїй педагогічній діяльності.

    ВідповістиВидалити
  10. Антонова С.В. Погоджуюся з авторкою статті, що діяльнісний підхід спрямовує освітній процес на розвиток ключових компетентностей, сприяє застосуванню теоретичних знань на практиці,формує здібності до самоосвіти і командної роботи, успішну інтеграцію в соціум і професійну самореалізацію. Дякую за актуальну статтю!

    ВідповістиВидалити
  11. Дарія Лісова18 січня, 2023

    Дійсно, як для учнів, так і для вчителів, урок цікавий тоді, коли він сучасний і актуальний. Саме такі уроки обов’язково закладуть основу для майбутнього кожної дитини. Дякую за таку змістовну статтю!

    ВідповістиВидалити