Комунальна установа «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради»

Тетяна ЧЕРНИШОВА

9 коментарів:

  1. Дистанційне навчання поставило перед вчителями нові виклики, адже мотивувати учнів - одне із завдань педагога. Дуже сподобалися запропоновані автором ідеї з власного досвіду - флешмоби, онлайн-виставки, мотиваційний фрази, квести. Зазначені форми роботи допомагають долати стрес, який, на жаль, увірвався у життя дітей через події в країні. І дякуємо автору статті, яка ділиться надбаннями, що дозволяють залучити учнів до активної співпраці на уроках і урізноманітнити їх дозвілля.

    ВідповістиВидалити
  2. Олена Кліменчук09 січня, 2023

    Обов`язково візьму до уваги ідею організовувати онлайн-виставки, флешмоби, «покази мод» на уроках "Дизайн і технології", мотиваційні листи для батьків та мотиваційні фрази для дітей для ефективного залучення учнів до активної співпраці на уроках, посилення її можливостей задля підтримки й розвитку психічних процесів дітей, що зазнають постійного негативного впливу соціальних чинників.
    Дякую за цікаву статтю.

    ВідповістиВидалити
  3. Ірина Шлєєва09 січня, 2023

    Інформаційні технології увірвались в життя здобувачів освіти і вже не зможуть відмовитися від їх благ в силу динамічного росту і прагнення до тривалого, комфортного і безпечного життя. Тому необхідно усвідомити, що розвиток або регрес людської цивілізації за допомогою інформаційних технологій залежить від кількості позитивних чи негативних форм впливу цих технологій на життєдіяльність суспільства. Дуже актуальне питання розглядає в своїй роботі Тетяна. І ми, як вчителі, повинні пам'ятати, що поряд з позитивним впливом гаджетів на розвиток дітей існують вагомі протилежні наслідки.

    ВідповістиВидалити
  4. Погоджуюся з Вами, Тетяно Анатоліївно. За допомогою об’єднання учнів в окремі кабінети та групові кімнати під час дистанційних уроків в освітніх платформах ZOOM, Google Мeet відбувається комунікативна взаємодія учасників освітнього процесу, активізації інтересу учнів, концентрації їх уваги та недопущення втоми під час роботи на уроках. Дякую.

    ВідповістиВидалити
  5. Ольга Рагозіна10 січня, 2023

    Дякую Тетяні Анатоліївні за актуальну статтю, в якій чудово проаналізовано виклики сучасної новітньої освіти в умовах дистанційного навчання. Мені, як колезі, цікаво було ознайомитись із формами та методами роботи, які допомагають організувати освітній процес в умовах дистанційної форми навчання захопливо і пізнавально з реалізацією принципів НУШ. Залюбки використовуватиму у своїй роботі.

    ВідповістиВидалити
  6. Рожнова Ірина11 січня, 2023

    Із задоволенням прочитала статтю Тетяни Анатоліївни. Дійсно, дистанційне навчання дає можливість впровадження новітніх педагогічних, методологічних та навчальних розробок, застосування інформаційно-комунікативних технологій у процесі навчання. Досвід, яким поділилася колега із задоволенням буду використовувати у своїй роботі.

    ВідповістиВидалити
  7. Дякую Тетяні Анатоліївні за цікаву і корисну статтю. ХХІ ст. змінило людину і середовище в якому вона знаходиться. Сучасний вчитель має працювати в умовах перетворень. Бути відкритим, активним, цікавим та обов'язково володіти різними інноваціями, щоб бути цікавим сучасним учням. Дуже сподобалися методи і прийоми роботи під час дистанційних уроків. Ви, молодець, що поділилися своїм досвідом та своєю думкою. Обов'язково буду використовувати під час своїх дистанційних уроків.
    Дякую.

    ВідповістиВидалити
  8. Відгук написала Кашталян Людмила (анонім)

    ВідповістиВидалити
  9. Яна Копань16 січня, 2023

    Дякую за чудову статтю! Завжди цікаво вивчати досвід колег. Дистанційне навчання потребує винахідливості вчителя. Запропоновані форми роботи обов'язково використаю у своїй роботі.

    ВідповістиВидалити